10 міфів про зубні імплантати

Зубні імплантати використовуються для заміни відсутніх зубів і є відмінною альтернативою частковим або повним зубним протезам. Штучний корінь з титану імплантується в щелепну кістку, щоб замінити корінь природного зуба. Потім на імплантат встановлюється штучний зуб і ваша посмішка виглядає як нова. Встановлення імплантатів має багато переваг щодо комфорту, функції та естетики. Відокремлення міфів та фактів допоможе зрозуміти, чи підходить ця процедура саме вам.

зубні імплантати

1. Міф: зубні імплантати можна встановити кожному.

Факт: стоматологічні імплантати не для всіх. Ви повинні мати достатню міцну кістку для утримання імплантату. Є ще багато інших факторів, які оцінюються під час вашого першого візиту та на етапі планування лікування.

Якщо у вас є певні фактори ризику, які перешкоджають встановити вам імпланти, ваш стоматолог допоможе обрати інший варіант лікування.

2. Міф: стоматологічні імплантати несуть багато ризиків.

Факт: стоматологічна імплантація практикуються протягом більше ніж сорока років. Завдяки великим досягненням у технології ця процедура стала повсякденною і несе лише незначні ризики.

Крім того, дослідження довели, що зубні імплантати, мають успішність >95%, що робить цей метод лікування більш успішним, ніж інші альтернативні варіанти заміни відсутніх зубів.

3. Міф: встановлення імплантів – дуже болюча операція.

Факт: під час операції використовується сучасна анестезія, що керується комп’ютером, будь-які больові відчуття відсутні, а дискомфорт набагато менший ніж під час видалення зуба.

4. Міф: стоматологічні імплантати можуть викликати головні болі та мігрені.

Факт: немає клінічних досліджень, які підтверджують цю гіпотезу. Якщо у вас виникає головний біль після процедури, це може бути результатом надмірного стресу під час самої операції, малоймовірною ознакою хірургічних ускладнень або не пов’язаної медичної проблеми.

5. Міф: літнім людям не можна встановлювати зубні імплантати.

Факт: вікові обмеження на встановлення зубних імплантатів відсутні. Під час планування операції лікар-стоматолог бере до уваги стан гігієни порожнини рота, кількість і якість кісткової тканини щелепи та наявність загальних захворювань, що можуть впливати на успішність імплантації.

6. Міф: для одного відсутнього зуба встановлювати імплантат не потрібно.

Факт: відсутність навіть одного зуба є показом для встановлення зубного імплантату.

Відсутність одного зуба може спричинити ряд проблем зубощелепної системи (Читайте також Приховані наслідки втрати зубів).

7. Міф: наявність зубних імплантатів ускладнює жування.

Факт: насправді це зовсім навпаки – зубні імплантати можуть значно покращити вашу здатність кусати і жувати. Навідміну від зубних протезів, які можуть рухатися під час жування, спричиняючи дискомфорт, зубні імплантати сприймаються як нормальний зуб.

зубні імплантати

8. Міф: наявність зубних імплантатів ускладнює вимову.

Факт: стоматологічні імплантати допомагають зробити вимову чіткішою, оскільки немає ризику, що відновлений зуб випаде під час розмови, зубний імплантат з коронкою заповнюють прогалину, внаслідок якої погіршувалось виговорювання деяких звуків.

9. Міф: за зубними імплантатами дуже важко доглядати.

Факт: після встановлення імплантату та протезування на ньому догляд за ним повинен бути таким як за іншими зубами.

10. Міф: стоматологічні імплантати можуть бути дуже дорогими.

Факт: хоча сама операція імплантації коштує дорожче ніж альтернативи, хороший довготривалий прогноз і можливість пожиттєвого використання внутрішньокісткової частини імплантату зменшують витрати в майбутньому.

Якщо в вас все ще залишились запитання щодо імплантації зубів – ми з радістю надамо вичерпну консультацію і дамо на них відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *