7 найкращих продуктів для Ваших зубів

Здоров’я ваших зубів напряму залежить від того, що ви їсте. Солодкі продукти з високим вмістом “швидких” вуглеводів (цукерки, печиво, солодка газована вода) сприяють руйнуванню зубів. Відповідно до Американської стоматологічної асоціації (ADA) саме ротова порожнина найбільше в організмі страждає від недотримання дієти.  Використовуйте цей здоровий список продуктів, щоб поліпшити вашу дієту і здоров’я вашої ротової порожнини.

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Сир

Якщо ви дуже любите цей продукт, в вас є ще одна причина внести його в раціон. Згідно проведених досліджень, сир нормалізує рН і сприяє слиновиділенню, що знижує ризик виникнення карієсу. Також в сирі є кальцій, протеїни та поживні речовини, що укріплюють зубну емаль.

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Йогурт

Як і сир, йогурт багатий та кальцій і поживні речовини, що робить його одним з кращих продуктів для сили і здоров’я ваших зубів. Пробіотики або корисні бактерії, які є в йогурті корисні для зубів і ясен, так як вони витісняють бактерії, які спричиняють карієс, гінгівіт і пародонтит.

 

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Шпинат

 Шпинат традиційно входить до багатьох здорових дієт через високий вміст вітамінів і мінералів. Високий вміст фолієвої кислоти та вітамінів групи В позитивно впливає на здоров’я ясен. Візьміть за звичку додавати його до страв.

 

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Яблука

 В невеликій кількості вживання яблук в кінці їжі підвищує виділення слини, сприяє очищенню зубів і робить масаж ясен. Це далеко не те саме, що почистити зуби зубною щіткою, але це краще ніж нічого після ситного обіду.

 

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Морква

Як і яблука, морква тверда і хрустка, тому добре очисти ваші зуби в кінці їжі. Крім цього морква багата на вітамін А і клітковину, що мають позитивний вплив на ясна.

 

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Селера

Селера, як і морква з яблуками добре очищає зуби. Не всі люблять цей продукт, проте він багатий вітамінами А і С, двома антиоксидантами, що додадуть сили вашим яснам.

7 найкращих продуктів для Ваших зубів Мигдаль

 Мигдаль відмінно підходить для ваших зубів, він  є хорошим джерелом кальцію і білка, в той же час з низьким вмістом цукру. Чверть склянки мигдалю за обідом буде цілком достатньою. Також можете додавати його в салати.

 

Разом з додаванням в ваш раціон овочів і молочних продуктів, зверніть увагу на те, що ви п’єте. Надавайте перевагу чистій негазованій воді. Ваша дієта має велике значення, коли мова йде про здорову усмішку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *