8 порад, як покращити естетику вашої посмішки

Ваша посмішка – одна з перших речей, які люди помічають у вас. Здорова посмішка не завжди досягається за одну ніч, але є різні методи, щоб її створити і підтримувати. Ось 8 порад, що допоможуть покращити естетику вашої посмішки.

1. Слідкуйте за тим, що ви п’єте

Все, що забруднює білу сорочку (кава, чай, кола, червоне вино) може також забруднити ваші зуби. Постарайтесь обмежити кількість пігментуючих напоїв протягом дня. Не забувайте полоскати рот звичайною водою після їх вживання.

покращити естетику вашої посмішки

2. Хороша індивідуальна гігієна

Чистіть зуби двічі на день, замінюйте зубну щітку кожні 3 місяці. Обов’язково використовуйте міжзубну нитку (флос) хоча б 1 раз в день. Чисті міжзубні проміжки візуально збільшать ваші зуби і покращать естетику.

покращити естетику вашої посмішки

3. Покращіть вигляд посмішки з допомогою макіяжу

Використовуйте помаду вишнево-червоного кольору (відтінки ягід, вина, сливи, темно рожеві відтінки), – це допоможе зробити менш очевидними жовті відтінки ваших зубів.

покращити естетику вашої посмішки

 

4. Скористайтесь домашнім відбілюванням

Якщо колір ваших зубів значно темніший за бажаний – проконсультуйтесь з вашим стоматологом щодо можливості делікатного домашнього відбілювання.

покращити естетику вашої посмішки

5. Брекети для гарної посмішки

Забудьте про те, що брекети тільки для дітей. Сучасна стоматологія дозволяє вирівняти зуби практично в будь-якому віці і отримати довготривалий результат.

покращити естетику вашої посмішки

6. Повністю змініть вашу посмішку з допомогою вінірів

Нажаль не завжди можна обійтись тільки індивідуальною гігієною і відбілюванням зубів. Неправильне положення зубів, значна пігментація тканин, сколи і тріщини можна забрати з допомогою вінірів – тонких керамічних пластинок, що зроблять зуби рівними і білосніжними всього за кілька відвідувань.

покращити естетику вашої посмішки

7. Корекція ясенної посмішки

Якщо в вашій посмішці “занадто багато ясен” – це можна виправити за допомогою їх корекції. Подовження коронкової частини зуба нетривала і абсолютно безболісна процедура.

покращити естетику вашої посмішки

8. Регулярні візити до стоматолога

Не забувайте регулярно відвідувати стоматолога для попередження розвитку захворювань ротової порожнини і рекомендацій щодо покращення естетики вашої посмішки. Для пацієнтів Медичного центру “Корал” контрольні огляди безкоштовні!

покращити естетику вашої посмішки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *