Страхові компанії

 Медичний центр “Корал” співпрацює з наступними страховими компаніями:

 лікування зубів по страховому полісу Alfa A Assistance «Альфа – Асистанс» успішно працює на фінансовому ринку України з 1994 року. Уже, тоді, «Альфа – Асистанс», обрав для себе шлях чесного і прозорого бізнесу. Це була нелегка дорога становлення і розвитку компанії. Труднощі, загартовують, і сьогодні, страховий брокер «Альфа – Асистанс», це унікальна структура, аналогів якої немає в Україні.

За час роботи страхового брокера, були вироблені оптимальні бізнес-процеси, максимально орієнтовані на Клієнта. На даний момент «Альфа – Асистанс», пропонує всі види добровільного та обов’язкового страхування, які передбачені законодавством України.

За 20 років роботи, послугами скористалися понад 125 000 клієнтів.

Сайт компанії: http://alfa-a.com.ua

 лікування зубів по страховому полісу Альфа Страхування  

ПАТ «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД та Європи.

Місією компанії є забезпечення фінансової безпеки клієнтів і виправдання їхньої високої довіри шляхом надання сучасних страхових послуг, безпечного управління ризиками та постійного підвищення професійного рівня персоналу.

Сайт компанії: https://alfaic.ua/uk/

 лікування зубів по страховому полісу БрокБізнес  

СК «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. За час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.

У відносинах з клієнтами компанія надає пріоритет принципам чесності, толерантності та відкритості. В роботі це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов страхового обслуговування, організацією консультування з усіх питань.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» зводить до мінімуму ризик, пов’язаний з його клієнтами, надаючи відчуття безпеки для них у разі виникнення проблем або стихійного лиха. Ми виконує всі вимоги, відповідаємо за свої обіцянки і зобов’язання. І висловлюємо нашу тверду рішучість, що ваш ризик знаходиться в безпеці з нами. Наша мета – це  допомогти вам керувати ризиками у повсякденному житті якомога більш ефективно. Дякуємо за надану нам можливість служити вам.

Сайт компанії: http://bbslviv.com/

 лікування зубів по страховому полісу Прем'єр Асістанс  

Компанія «Прем`єр-Асістанс» була створена в кінці 2007 року фахівцями українських страхових компаній і спеціалізується на наданні цілодобового сервісу в організації медичних послуг на території всієї України.

Робота «Прем`єр-Асістанс» будується на світових стандартах надання асистанських послуг, продуктивно використовуючи знання і досвід, придбані при врегулюванні десятків тисяч страхових подій.

Сайт компанії: http://www.pr-assist.com.ua/

 лікування зубів по страховому полісу Смайл Ассістанс  

«Смайл Ассістанс» – компанія, яка спеціалізується на організації різного роду допомоги застрахованим особам, врегулюванні страхових збитків, при цьому залишається однією з небагатьох в своєму роді компаній, які працюють незалежно від великих страхових груп.

Мета діяльності – оперативно організовувати допомогу клієнту, не залишити його наодинці зі своїми проблемами, в якій би точці Землі він не знаходився.

Співробітники контакт – центру покликані забезпечувати цілодобову підтримку в рамках інформаційного, медичного, технічного та інших видів асистансу, а так само супроводжувати врегулювання страхових збитків не тільки на території України, а й за кордоном.

Сайт компанії: http://smileassistance.com/

 лікування зубів по страховому полісу Смарт Асістанс  

«Смарт Асістанс» працює на ринку страхових послуг з 1998 року і є партнером страхових компаній:

Сайт компанії: http://smart-assist.in.ua/

 лікування зубів по страховому полісу Сан Лайф  

«Сан Лайф» має 17 років досвіду у сфері медичного страхування. Такий досвід дозволяє оперативно й кваліфіковано вирішувати проблеми Застрахованої особи.

У розпорядженні страхової компанії контакти із кращими клініками України, з лікарями-професіоналами, що завоювали довіру компанії і застрахованих осіб.

Сайт компанії: http://sunlife.com.ua

 лікування зубів по страховому полісу ТАС  

«Страхова Група «ТАС» входить до десятки лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати. Вдосконалюючи методи ведення бізнесу, СГ «ТАС» постійно працює над покращенням якості послуг, що надаються.

Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології та професійний колектив гарантують упевненість у майбутньому, захист та спокій нашим клієнтам.

Сайт компанії: http://tas-insurance.com.ua/uk/

 лікування зубів по страховому полісу Українська Страхова Група  

Страхова компанія «Українська страхова група» – сучасна та динамічна страхова компанія національного масштабу зі 100% іноземним капіталом. За основними фінансовими показниками вона входить до першої 10-ки страховиків України.

З лютого 2008 року СК «Українська страхова група» є повноправним членом родини всесвітньовідомої Vienna Insurance Group – лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи. Це зробило компанію ще більш міцною, надійною та зручною для клієнтів. Використовуючи досвід потужної міжнародної групи, що працює у 25 країнах світу, ми формуємо для клієнта послуги найвищого рівня.

Місія компанії полягає у забезпеченні кожного громадянина повними, якісними, доступними та першокласними послугами у сфері страхування, виправдовуючи та перевершуючи очікування клієнтів та залишаючись при цьому стійким лідером по всій Україні.

Сайт компанії: http://ukringroup.ua/ukr/

 

Для отримання лікування за страховим полісом Вам необхідно спершу звернутись в страхову компанію за відповідним телефоном, вказаним у полісі та повідомити про візит до лікаря-стоматолога. Контактні дані нашого Медичного центру Ви можете знайти на сторінці Контакти.

Якщо Вашої страхової компанії немає в переліку, ми можемо надати всю необхідну інформацію для подальшого відшкодування Вам коштів. Обговоріть цей варіант з представником страхової компанії до початку лікування.